Hakkımızda

Vizyon: Evrensel düşünen, çağdaş bireyler yetiştirme gayreti içinde olan eğitimcilerin bir araya geldiği fikirlerinin tartıştığı ve bilgilerin paylaşıldığı bir ortam yaratmak. Sosyal paydaşlarının bugün ve gelecekteki beklentilere cevap vererek müşteri memnuniyetini arttırmayı, eğitimli ve uzman personeli ile en üst derecede hizmet sunmayı, hedeflerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmeyi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için hizmet ve kalite sistemini sürekli iyileştirerek eşdeğer kurumlar arasında lider olmak.

Misyon: Deneyimli yöneticilerimiz, seçkin personellerimiz, güven ve dürüstlüğü ilke edinerek güler yüzlü, hoşgörülü, Sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli hizmet sunmak. Öğretmen evimizin geniş imkânlarını, Karadeniz’in doğal güzellikleri ile bütünleşmiş, Kentimizin buluşma noktası olarak mutlu bireylerin artarak toplandığı ve eğitimcilerimizin gurur duyduğu bir konaklama ortamı sunmak. Öğretmenlerimizin her türlü ihtiyaçlarını yetkimiz, çalışma şartlarımız ölçüsünde karşılayabilmektir.

Başarılar: %100´e ulaşan memnuniyet oranımız en büyük başarımızdır.

Otel Oda Kapasitesi

Suit Tek Kişilik 2 Kişilik Double 3 Kişilik Toplam
2 - 22 2 4 30

Toplam 35 odada 65 yatakla ve 5 ek yatakla toplam 70 kişiye konaklama hizmeti verebilmekteyiz. Otel odalarımızda televizyon, uydu yayını, klima ve mini buzdolabımız vardır. Ayrıca 30 odamızda lavabo, wc ve banyo bulunmaktadır.

Restoran - Yemek Bölümü

Restoranımız 90 kişilik olup; sabah kahvaltısı, toplantı ve düğün yemekleri verilmektedir. Restoranımızda 2 adet salon tipi klima ve 2 adet plaza televizyon bulunmaktadır. Ayrıca 1500 kişiye kadar düğün yemeği verilebilmektedir. İlgili birimlerden alabileceğimiz yasal onaylar çerçevesinde yemekhaneyi genişletme çalışmalarımız devam etmektedir.

Local - Oyun Bölümü

Lokal bölümü 10 masa ve 60 sandalyeden oluşmaktadır. 08.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Salonumuzda 1 adet salon tipi klima ve 1 adet LCD ekran televizyon bulunmaktadır.

Kitaplik - Okuma Salonu

Yeniden dizayn edilen okuma salonumuz binamızın birinci katında olup 735 kitapla 08.00 – 24.00 saatleri arasında üyelerimize ve halkımıza hizmet vermektedir.

İnternet Salonu

İnternet salonu binamızın giriş katında olup 5 adet bilgisayar ile diğer birimlerde bulunan 5 adet bilgisayar, biri renkli olmak üzere 3 adet yazıcı ile 08.00 – 24.00 saatleri arasında üyelerimize ve halkımıza hizmet vermektedir.

Gazete ve Dergiler

Yönetim Kurulunun almış olduğu kararlar çerçevesinde;
  • 1-Ulusal Basından “Yeni Şafak, Sabah, Hürriyet, ve Milliyet Gazeteleri,
  • 2- Yerel Basından (il) “Kesin Karar, Çorum Haber Gazeteleri
  • 3-Mahalli Basından(İlçe); Osmancık Haber, Osmancık Gazetesi

Çok Amaçlı Salon

30.10.2008 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Turizm ve Kültür Müdürlüğü arasında yapılan bir protokolle 01.08.2009 tarihinden itibaren İlçe Halk Kütüphanesine devredilmiştir.

Küçük Toplantı Salonu

1- Binamızın birinci katında elips şeklinde masa etrafında yapılan AR-GE vb. küçük toplantılar için dizayn edilmiş 20 kişilik küçük toplantı salonumuz vardır.

Misafir Odası

Misafir odası binamızın 3. katındadır. Odanın içerisi koltuk takımı ve sehpalarla donatılmış olup televizyonu ve sehpası bulunmaktadır. Gerektiğinde çalışma yapanlar için dizüstü bilgisayar verilmektedir.

0
Oda
0
Yatak
0
Kişilik Restorant